Semifinále play-off o majstra SR: ŠŠK Prešov - Duslo Šaľa v piatok 03.05.2019 17,00 hod. v hale na Baštovej ul.

20.kolo 1.dorasteneckej ligy: ŠŠK Prešov - Duslo Šaľa v nedeľu 05.05.2019 o 10,00 a 11,45 hod. v hale na Baštovej ul.

 

 



logo-mol-liga

Družstvá

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2018/2019 (ku dňu 17.04.2019 o 17:00 hod.)

1. ŠŠK SLŠ Prešov   19   17 0 2   643:417   + 226     34
2. Iuventa Michalovce   19   15 2 2   600:432   + 168     32
3. ŠKP Bratislava   18   14 2 2   549:389   + 160     30
4. HK Slovan Duslo Šaľa   18   14 2 2   533:418   + 79     30
5. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou / HK Slávia Partizánske   18   10 1 7   539:485   + 54     21
6. MHK Bytča   19   9 0 10   609:568   + 41     18
7. HK AS Trenčín   17   8 1 8   506:458   + 48     17
8. MŠK Dunajská Streda   18   6 0 12   486:541   - 65     12
9. UDHK ŠG Nitra   18   6 0 12   483:618   - 135     12
10. MŠK Vranov nad Topľou   19   5 0 14   522:662   - 140     10
11. HC Tatran Stupava   19   1 0 18   382:549   - 167     2
12. FHT Drábova Košice   18   1 0 17   404:690   - 286     2
Maroš Vikartovský

Maroš Vikartovský

tréner
Peter Beluško

Peter Beluško

vedúci družstva
Staršie dorastenky

Staršie dorastenky

2018/2019
Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2018/2019 (ku dňu 17.04.2019 o 19:00 hod.)

1. ŠŠK SLŠ Prešov   19   17 0 2   632:401   + 231     34
2. HK Slovan Duslo Šaľa   18   16 0 2   530:388   + 142     32
3. MŠK Dunajská Streda   18   13 1 4   587:432   + 155     27
4. HK AS Trenčín   17   13 0 4   509:407   + 102     26
5. Iuventa Michalovce   19   12 1 6   620:468   + 152     25
6. ŠKP Bratislava   18   8 2 8   410:382   + 28     18
7. HC Tatran Stupava   18   7 4 8   461:490   - 29     18
8. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou / HK Slávia Partizánske   18   6 0 12   468:488   - 20     12
9. MHK Bytča   19   6 0 13   492:557   - 62     12
10. FHT Drábova Košice   18   5 1 12   469:603   - 134     11
11. MŠK Vranov nad Topľou   19   1 2 16   340:642   - 302     4
12. UDHK ŠG Nitra   18   0 1 17   338:628   - 290     1
Adam Dvorščák

Adam Dvorščák

tréner
Patrik Humeňanský

Patrik Humeňanský

asistent trénera
Mladšie dorastenky

Mladšie dorastenky

2018/2019
Miroslava Kundratová

Miroslava Kundratová

tréner
Staršie žiačky A

Staršie žiačky A

2018/2019
Staršie žiačky B

Staršie žiačky B

2018/2019
Barbora Kundratová

Barbora Kundratová

tréner
Mladšie žiačky A

Mladšie žiačky A

2018/2019
Mladšie žiačky B

Mladšie žiačky B

2018/2019
Maryna Liebiedieva

Maryna Liebiedieva

tréner
Tatiana Šutranová

Tatiana Šutranová

tréner
Prípravka

Prípravka

2018/2019

PARTNERI