1.dorastenecká liga: ŠŠK Prešov - Drábova Košice (10,30/12,15 hod.)

1.liga žien: ŠŠK Prešov - HK Junior Močenok (14,00 hod.)

logo-szh

MOL liga: V piatok ženy v Hodoníne

naspäť

02.10.2019 10:57       1004x

V piatok  4.10.2019 o 17,30 hod. odohrajú Prešovčanky v rámci 5.kola MOLligy zápas na pôde staronového súpera, ktorým bude Hodonín.

Družstvo Hodonína v poslednom zápase prehralo v Porube rozdielom 15 gólov. Polčasový výsledok bol  pomerne vyrovnaný (14:10), ale po prestávke už Hodonín nedokázal držať krok s domácimi a podľahol pomerom 30:15. Najlepšími strelkyňami v tomto zápase boli Kalinová, Cholevová a Vavrušková, ktoré strelili po 3 góly.

Hodonín má k dispozícii mladý káder, v ktorom figurujú aj Slovenky - dve sestry Tomášechové a Višňovská. Diana Tomášechová  je bývalou reprezentantkou Slovenka (kadetky, juniorky, ženy) a mladšia Lucia je juniorskou reprezentantkou.  Domáce sa budú opierať aj o ich najlepšiu  strelkyňu Kalinovú,  ktorej patrí  5 miesto v tabuľke strelkýň a o druhú najlepšiu strelkyňu domáceho družstva Cholevovú, ktorá ma zatiaľ na svojom streleckom konte 18 presných zásahov.

Prešovčanky sú odhodlané zabojovať a odviezť z mesta na Morave prvé body v tejto sezóne.