logo-szh

Mikulášsky turnaj prípraviek v Trebišove

naspäť

11.12.2022 09:09       436x

Mikulášsky turnaj prípraviek v Trebišove

V sobotu 3.12.2022 rozžiaril Mestskú športovú halu v Trebišove turnaj dievčat v minihádzanej, ktorý organizoval domáci klub v spolupráci s mestom Trebišov a Centrom voľného času v Trebišove. Naše dievčatá sa na ňom predstavili v dvoch družstvách, ktoré obsadili tretie a šieste miesto.

V A skupine naše Áčko prehralo po slabšom začiatku s Trebišovom A 8:4, aby si potom postupne poradilo s celkami Michaloviec B 11:2, Trebišovom C 18:2 a Vranovom 8:5. Nad Michalovcami C sme zvíťazili poľahky 16:2. V skupine sme skončili na druhom mieste a čakalo nás stretnutie o celkové tretie miesto.

Naše Béčko vyhralo nad Košicami 6:5, Michalovcami D 6:2, Trebišovom D 10:0 a prehralo s Trebišovom B 1:11 a neskorším víťazom Michalovcami A 1:13. V súboji o umiestnenie prehrali naše dievčatá s Vranovom 10:7 a obsadili šieste miesto!

Naše Ačko obdržalo medaily za konečné tretie  miesto!

Najlepšou hráčkou B družstva bola vyhlásená Karolína Bednárová a za  A družstvo Zara Ďžogan.

Za vytvorenie skvelej atmosféry vďačíme všetkým rodičom, ktorí prišli podporiť svoje ratolesti. Na záver je nutné povedať, že všetky dievčatá hrali tak dobre a boli tak poslušné, že ceny a sladké odmeny im prišiel odovzdať sám sv. Mikuláš so svojimi pomocníkmi - anjelom a čertom!

Konečné poradie družstiev:

1. Miesto - Iuventa Michalovce A

2. Miesto - ŠK Zemplín Trebišov A

3. Miesto - ŠŠK Prešov A

4. Miesto - ŠK Zemplín Trebišov B

5. Miesto - MŠK Vranov nad Topľou

6. Miesto - ŠŠK Prešov B

7. Miesto - FHT Košice

8. Miesto - Iuventa Michalovce B

9. Miesto - ŠK Zemplín Trebišov D

10. Miesto - Iuventa Michalovce C

11. Miesto - ŠK Zemplín Trebišov C

12. Miesto - Iuventa Michalovce D

 

PARTNERI