Najbližšie domáce zápasy:

sobota 24.2.2024

1.dorastenecká liga: ŠŠK Prešov - ŠKP Bratislava (12,30 / 14,15 hod.)

1.liga žien: ŠŠK Prešov - ŠKP Bratislava (16,00 hod.)

 

 

 

 

 

 

 

 logo-szh

REPRE JUNIORKY: BEŇADIKOVE ZVERENKY SA OTESTUJÚ S ČEŠKAMI

naspäť

07.04.2022 09:56       650x

REPRE JUNIORKY: BEŇADIKOVE ZVERENKY SA OTESTUJÚ S ČEŠKAMI

 

Hádzanárska reprezentácia junioriek, ktorú čaká v lete vystúpenie na majstrovstvá sveta hráčok do 20 rokov v Slovinsku, sa bude od 18. do 24. apríla 2022 pripravovať v Púchove. Súčasťou sústredenia budú aj dve medzištátne priateľské stretnutia s českými rovesníčkami. Prvé je na programe v piatok 22. 4. od 18.00 h v Zlíne, odveta v sobotu 23. 4. v rovnakom čase v Púchove. Trénerské duo Ján Beňadik – Juraj Hudák nominovalo 18-členný káder, v ktorom je najviac hráčok z HK Slovan Duslo Šaľa (7) a je v ňom aj pätica legionárok z Maďarska (Bronišová, Györiová, Zsákovics, Bačenková) a Česka (Rudincová). Zraz Sloveniek je v sobotu 18. 4. popoludní v púchovskom Alexandra Šport hoteli.

Nominácia reprezentácie junioriek Slovenska na sústredenie a dva zápasy s Českom (18. – 24. 4. 2022):
brankárky: Viktória Voržáčková, Kristína Kusyová (obe HK Slovan Duslo Šaľa), Silvia Bronišová (Kisvárdai KC/Maď.)
pivotky: Viktória Györiová (Szombathelyi KKA/Maď.), Petra Pálová (HK Slovan Duslo Šaľa), Andrea Rudincová (Házená Kynžvart/ČR)
krídelníčky: Monika Pénzes (HC DAC Dunajská Streda), Emma Lukáčová (ŠŠK SLŠ Prešov), Natália Dmytrenko (MŠK Iuventa Michalovce), Nina Palušová (AHT HC Tatran Stupava)
spojky: Barbora Polievková, Alena Dvorščáková (obe MŠK Iuventa Michalovce), Olívia Ščípová, Vivien Zlatinská, Diana Mária Vargová, Michaela Špavorová (všetky HK Slovan Duslo Šaľa), Dorota Bačenková (Kisvárdai KC/Maď.), Sára Erika Zsákovics (Szombathelyi KKA/Maď.)

Náhradníčky: Jana Kantorisová (ŠŠK SLŠ Prešov), Rebeka Kucserová, Panna Hornyák, Chiara Volnerová (všetky HC DAC Dunajská Streda), Barbora Jakubíková, Viktória Gajdošová, Lujza Čižmáriková, Valíria Dulinová (všetky MŠK Iuventa Michalovce), Viktória Horňanová (HK Sokol Bánovce nad Bebravou).

Realizačný tím reprezentácie junioriek Slovenska:
Ján Beňadik (hlavný tréner)
Juraj Hudák (asistent trénera)
Milica Palovčáková (asistentka trénera)
Luboš Pala (masér)
Zuzana Füleová / Miroslav Benický (vedúci družstva)

Autor: slovakhandball.sk
FOTO: iuventa-zhk.sk

PARTNERI