1.dorastenecká liga: ŠŠK Prešov - Drábova Košice (10,30/12,15 hod.)

1.liga žien: ŠŠK Prešov - HK Junior Močenok (14,00 hod.)

logo-szh

MOL liga: Hádzanárky Prešova prehrali s Iuventou

naspäť

21.01.2020 11:33       1179x

Prešovčanky v 17.kole MOL ligy podľahli majstrovskej Iuvente Michalovce 35:24 (18:14).

Zostava a góly

Poláková, Feščáková, Rontová – Belušková, Dvorščáková, Čírčová 1, Vargová 3, Popovcová 1, Ratvajská 2, Vraňuchová 1, Šutranová 3, Ščerbáková 2, Holubová 1,  Vencuriková 3, Klučková 7/2, Vagaská

Hlasy po zápase

Maroš Vikartovský – tréner

V prvom polčase sme hrali s favoritom vyrovnanú hru. Dopustili sme sa niekoľkých chýb, ktoré súper využil a preto polčasové skóre bolo mínus štyri. V druhom polčase sme doplatili na výborne chytajúcu Jablonskú a každú nepremenenú šancu súper trestal z rýchlych brejkov. Dievčatá bojoval,i čo je fajn. Žiaľ boli tam nevynútené chyby, čo by sa nemalo stávať.

Alena Dvorščáková – spojka

Myslím si, že sme nehrali zle. Urobili sme chyby, ktorými sme si žiaľ tento zápas prehrali. Obrana bola prvý polčas dobrá a aj v útoku sme hrali dobre, zlyhávali sme ale v koncovke. V druhom polčase sme mali slabšiu obranu. V útoku sme sa síce snažili hrať s tlakom, ale po našich nevynútených chybách sme boli súperom potrestané.