Rozhodnutie SZH k 30.3.2020:  Sezóna 2019/2020 je ukončená !!!

Keďže nebolo možné odohrať všetky stretnutia, tak v žiadnej súťaži SZH nebude určený víťaz. Všetky výsledky súťažného ročníka 2019/2020 majstrovských súťaží SZH a Krajských zväzov hádzanej (KZH) sú týmto rozhodnutím anulované.

 

 

 

 logo-mol-liga

Pražanky potvrdili v Prešove rolu favorita

naspäť

17.02.2019 19:15       264x

Pražanky potvrdili v Prešove rolu favorita

PREŠOV. Pražská Slavia pricestovala do Prešova v role favorita a tú v zápase šestnásteho kola spoločnej slovensko-českej MOL ligy hádzanárok aj potvrdila.

 

Tréner ŠŠK Prešov Maroš Vikartovský sa aj v tomto stretnutí musel zaobísť bez dlhodobejšie zranenej najlepšej strelkyne družstva Tatiany Šutranovej.

V priebehu zápasu sa zranila ďalšia dôležitá prešovská hráčka, spojka Viktória Vencuriková.

V oklieštenom zložení mladý prešovský celok sa do prestávky držal s favorizovanou Slaviou celkom solídne.

 

V druhom už ale tempu pražského súpera nestačil a zaslúžene prehral.

 

„Prvý polčas odohrali naše dievčatá v rámci svojich aktuálnych možností. Podľa mňa celkom dobre,“ hodnotil stretnutie prezident ŠŠK Prešov Peter Šutran.

„Škoda len, že sme nevyužili zopár vyložených gólových príležitostí a zahodili aj jeden pokutový hod. Táto časť mohla pre nás dopadnúť aj priaznivejšie. Druhý polčas bol z našej strany úplne o niečom inom. Pre mňa nepochopiteľne naše družstvo akoby celkom stratilo koncentráciu na hru, obrana nám zlyhávala, brankárky mali veľmi nízku úspešnosť zásahov. V konečnom dôsledku hra po prestávke vyznela v našom podaní ozaj veľmi zle. Napriek tomu si myslím, že konečný gólový rozdiel vo výsledku je pre nás príliš krutý.“

Ján Leško, Korzár

  

PARTNERI